Нова колекција #Mondivi_accessories_2021

НОВА колекција ексклузивен мебел за Вашиот дом. Секое парче мебел од оваа колекција освен што ја врши својата примарна фукнција, истовремено претставува и УКРАС во домот. Разубавете го Вашиот дом и уживајте во секој миг поминат дома.

Прочитај повеќе

Kaде да ја поставите Вашата гарнитура?

Доколку сакате да внесете свежина во Вашата дневна соба, Ве покануваме да го разгледате нашиот избор на модерни и удобни сет гарнитури.www.mondivi.mk/garnituri-3-2-1/

Прочитај повеќе

Модерната Трпезарија – Простор за секоја пригода

MONDIVI Accessories содржи најмодерни, супер квалитетни производи од типот на тв комоди, клуб маси и трпезариски маси. Оваа колекција има исклучителен дизајн, храбри дезени и неупадливи прави линии со цел совршено вклопување во секој домашен простор. Во ова наше издание фокусот е на трпезарискиот мебел. Прочитајте ја нашата прва блог статија.

Прочитај повеќе